При взаємодії 28 г одновалентного металу з водою добуто 40 г його гідроксиду. Визначте метал,

виходячи з його положення в періодичній системі. Опишіть властивості оксиду та гідроксиду цього металу.

Ответы на вопрос

Отвечает Крупеня Даша.

Ответ:

Дано:

m(Me) = 28 г

m(MeOH) = 40,2 г

Me-?

Властивості- ?

Объяснение:

28 г                     40,2 г

2Ме + 2Н2О = 2МеОН + Н2

2х                      2(х+17)

28:2х = 40,2:(2х+34)

56х + 952 = 80,4х

24,4х=952

х= 39 => це Калій

Властивості К2О

К2О  + 2HCl = 2KCl + H2O

K2O + CO2 = K2CO3

K2O + H2O = 2KOH

2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O

2KOH + SO3 = K2SO4 + H2O

2KOH + FeCl2 = Fe(OH)2 + 2KCl

Отвечает Дудин Семён.

Ответ:

Объяснение:

2Me + 2H2O = 2MeOH + H2↑

28г                     40г

2·хг/моль            2(х+17)г/моль

28*2*(х+17)=40*2*х

56х+952=80х

24х=952

х=39 это Калий.