Якій кількості речовини відповідає 2,12 г K3PO4?​


Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Ваня.

Ответ:

Объяснение:

K3PO4   Молярная масса: 212  г/моль

n(K3PO4)=m/M=2.12/212=0.01моль