складіть молекулярні рівняння що відповідають таким йонно молекулярним рівнянням Fe3 (+)+ 3OH

(-)=Fe (OH) 3

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.

FeCl₃+3NaOH=Fe(OH)₃↓+3NaCl - молекулярне
₊₃ ₋ ₊ - ₊ ₋
Fe+3Cl+3Na+3OH=Fe(OH)₃↓+3Na+3Cl - повне
₊₃ ₋
Fe+3OH=Fe(OH)₃ - скорочене