Якою є формула кристалогідрату, утвореного MgCl,, якщо масова частка кристалізаційної води в

ньому становить 53,2 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Загуляева Антонина.

Відповідь:

MgCI2*nH2O

w(H2O)=53,2%

w(MgCI2)=100-53,2=46,8%

M(MgCI2)=95

M(H2O)=18

    95                  -  46,8

n(H2O)                  - 53,2

n(H2O=95*53,2/46,8=108

n=108/18=6

формула кристалогідрату=MgCI2*6H2O

Пояснення: