Обчисліть об'єм та кількість молекул CO2 масою 2,2 г (н.у.) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Yakovenko Masha.

Ответ:

V = 1,12 л

N = 3,01 * 10²² молекул

Объяснение:

V = n * Vm = (m/M) * 22,4 = (2,2 / 44) * 22,4 = 0,05 * 22,4 = 1,12л

N = Nₐ * n = 6,02 * 10²³ * 0,05 = 0,301 * 10²³ = 3,01 * 10²²