Хімія 9 клас приготовити 520г 12процентів розчину барій гідроксид


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Максим.

Объяснение:

m(Ba(OH)2)=mp-pa•w(Ba(OH)2)=520•0.12=62.4г

m(H2O)=mp-pa - m(Ba(OH)2)=520-62.4=457.6г