Обчисліть відносну молекулярну масу кристалогідрату та обчислити масову частку Оксигену в ньому

Na2CO3 •10H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Костров Вова.

Ответ:

Объяснение:

M(Na2CO3 •10H2O​)=2*Ar(Na)+*Ar(C)+13*Ar(O)+20*Ar(H)=286г/моль

w(O)=n*Ar(O):M(Na2CO3 •10H2O​)=13*16:286=0.7273или 72.73%

w(Na)+w(C)+w(O)+w(H)=100%