Скільки солі і води необхідно для приготування 300 г 10% - ого розчину?​


Ответы на вопрос

Отвечает Lotsmanova Diana.

Ответ:

30г соли и 270г воды

Объяснение:

m(соли) =mp-pa*wp-pa=0.1*300=30г

m(H2O)= mp-pa-m(соли) =300-30=270г