Розрахуйте молярну масу кришталегідрату та визначення массовую частку Оксигену Al(NO³) ³×9H²O​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

Нонагидрат нитрата алюминия Al(NO3)3•9H2O.

Молярная масса 375 г/моль

M(Al(NO3)3•9H2O​)=Ar(Al)+3•Ar(N)+18•Ar(O)+18•Ar(H)=375г/моль

w(O)=n*Ar(O):M(Al(NO3)3•9H2O​​)=18•16:375=0.768 или 76.8%

w(Al)+w(N)+w(O)+wr(H)=100%