Обчислити масову частку розчиненої речовини в розчині, який утвориться при додаванні 20 г алюміній

хлориду до 280 г 5%-го розчину цієї солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Зарембо Ярослав.

Ответ:

11,3 %.

Объяснение:

m(AlCl) = 20 г + 0,05 · 280 г = 34 г

m(p-pa) = 20 г + 280 г = 300 г

ω(AlCl₃) = 34 г · 100 % / 300 г = 11,3 %.