Температураны әр 10°С-қа көтергенде реакция жылдамдығы екі есе өсетін болса, температура 100°С-тан

200°С-қа жоғарылағанда, реакция жылдамдығы неше есе артады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Серебряков Саша.

Ответ:1024есе

Объяснение:

Т2 = 200*

Т1 = 100*

γ = 2

v2/v1 = ?

По формуле: V2/V1 = 2^{\frac{T2-T1}{10*} } = 2^{10} = 1024