Які маси кристалізаційної води та безводної солі містять у кристалогідраті BaCL*2H2O​


Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Объяснение:

BaCl2•2H2O дигидрат хлорида бария

Молярная масса: 563 г/моль

w(H2O)= n•M(BaCl2)÷M(BaCl2•2H2O)•100%=208÷244•100%=85.2%

w(H2O)= n•M(H2O)÷M(BaCl2•2H2O)•100%=2•18÷244•100%=14.8%