Скільки частинок міститься в розчині сульфатної кислоти, якщо було взято всього 100 молекул H 2SO4,

а ступінь дисоціації становить 80%.

Ответы на вопрос

Отвечает Слизова Кристина.

Ответ: 260

Объяснение:

Дано: Розв'язання

N=100. n= aN

a=80%. n= 100 • 0,8= 80

n=? n(H2) = 80•2/1=160

n(So4) =80•1/1= 80

n(H2So4) =100-

80=20-це кількість

частинок які не

продисоцюювали

Загальна кількість

частинок :

n(H) +n(So4)

+n(H2So4) =

160+80+20=260

Відповідь: 260