Укажіть речовини, які потрібно використати, щоб провести реакцію, яка відповідає скороченому

йонному рiвнянню Mg(OH)2 + 2H+ = Mg2+ + 2H20​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавкина Виталина.

Ответ:

Mg(OH)2+H2SO4=MgSO4+2H2O

Mg(OH)2+2HI=MgI2+2H2O

Объяснение: