Визначте масу магнію що необхідна для одержання 2,24 л водню з хлоридної кислоти​


Ответы на вопрос

Отвечает Адильбай Тоганас.

Ответ:

необхідна маса магнію 2,4г

Объяснение:

хг                                2,24л

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2↑

24г/моль                    22,4л/моль

Масса магния равна

х=(2,24*24)/22,4=2,4г