Визначте масу солі яка утвориться після повної нейтралізації розчину натрій гідрокису массою 200г з

масовою часткою натрій гідроксиду 2,25% сульфатною кислотою помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Ответ:

7,99г сульфата натрия

Объяснение:

m(NaOH) = m(p-pa)·w=200·0,0225=4,5г

4.5г                           хг

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

80г/моль                  142г/моль

х=(4,5*142)/80=7,99г