Очень срочно!!!!!який об'єм повітря при н.у. витрачається при повному згоранні 20г метану?​


Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Влада.

Відповідь:

об'ємна частка кисню в повітрі   w(O2)=21%=0,21

CH4+2O2=CO2+2H2O

M(CH4)=16г/моль

n(CH4)=20/16=1,25моль

n(CH4):n(O2)=1:2

n(O2)1,25*2=2,5моль

V(O2)=2,5*22,4=56л

V(повітря)=56/0,21=267л