Напишіть не менше шести рівняння реакції між утвореними елементами з наступними електронами 1)

1s²2s²2p⁴2) 1s²2s²2p³3) 1s¹4) 1s²2s²2p⁶3s²3p⁴Якщо серед продуктів є оксиди назвіть їх визначити рівняння їхньої взаємодії з водою​

Ответы на вопрос

Отвечает Северников Эдуард.
1)o
2Ca+O2=2CaO
4Na+O2=2na2O
4Al+3O2=2Al2O3
4K+O2=2K2O
4cu+O2=2Cu2O
2Be+O2=2BeO
2)N
3)He(нету реакций )
4)s
Pb+S=pbS
H2+S=H2S
2Al+3S=Al2S3
Fe+S=FeS
S+Cl2=SCl2
S+O2=SO2