Дано речовини: цинк, хлор, кисень, вода, гідроген бромід. Запишіть: 1. Рівняння можливих реакцій

використовуючи у якості реагентів тільки дані речовини; 2. Назвіть речовини, що утворилися під час цих реакцій;​

Ответы на вопрос

Отвечает Маратова Дильназ.

Ответ:

1) 2Zn + Cl2  = ZnCl2                                                                                                                      

2Zn + O2  = 2ZnO                                                                                                                      

Zn + H2O  =t= ZnO +  H2                                                                                                            

Zn + 2HBr  =t= ZnBr2 +  H2                                                                                                        

Cl2 + H2O  = HCl  +  HClO                                                                                                      

Cl2 + 2HBr  = 2HCl  +  Br2                                                                                                          

O2 + 2HBr  =t= H2O  +  Br2                                                                                                          

H2O + HBr  = HBr ▪ nH2O  або ж  H2O + HBr  = H3O+  + Br -                                                                                          

2H2O  =ел. ст= 2H2 + O2                                                                                                                  

2HBr =t=   H2  +  Br2                                                                                                                      

2) ZnCl2 – цинк хлорид                                                                                                                          

2ZnO – цинк оксид                                                                                                                          

H2 –  водень                                                                                                                                        

ZnBr2 – цинк бромід                                                                                                                        

HCl – гідроген хлорид  у розчині хлоридна кислота                                                                  

HClO – гіпохлоритна кислота                                                                                                          

Br2 – бром                                                                                                                                            

HBr ▪ nH2O – гідрати бромідної кислоти                                                                                        

Объяснение:

Отвечает Кузнецова Виктория.

Ответ:

2Zn+O2=2ZnO цинк оксид

2H2O+4Cl=4HCl+O2 Хлоридная кислота

2HBr+Zn= ZnBr2+H2 цинк бромид