До розчину калій гідроксиду з кількістю речовини 0,4 моль додали нітратну кислоту. Обчисліть масу

води і утвореної солі​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирай Кристина.

Объяснение:

KOH + HNO3 = KNO3 + H2O

Молярная масса нитрата калия KNO3 =101г/моль

n(KOH)=n(KNO3)

m(KNO3)=n×M=0.4×101=40.4г

Молярная масса воды Н2О =18г/моль

n(KOH)=n(Н2О)

m(Н2О)=n×M=0.4×18=7.2г