ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО розрахуйте масову частку натрію хлориду якщо відомо що розчиним 10г солі а

маса розчину 185г​

Ответы на вопрос

Отвечает Сагынбаев Азамат.

Ответ:

дано

m(NaCL) = 10 g

m(ppa NaCL)  = 185 g

------------------------

W(NaCL) - ?

W(NaCL)  = m(NaCL) / m(ppa NaCL) * 100% = 10 / 185 / 100% =  5.4%

ответ 5.4 %

Объяснение: