Хімік проводив аналіз деякої речовини і встановив що вона складається тільки з Алюмінію та Оксигену

за даними елементного аналізу масова частка Оксигену становить 47%.Чи може ця речовина мати відносну молекулярну масу 112? . Відповідь обґрунтуйте. ДАЮ МНОГО БАЛОВ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Очеретная Татьяна.

Ответ:

Al2O3 оксид алюминия

Объяснение:

Неизвестный оксид AlxOy

w(AL)=x•Ar(Al)/Mr(AlxOy)

x=0.47×102/27=2

w(O)=x•Ar(O)/Mr(AlxOy)

y=0.53×102/16=3