Складіть молекулярне рівняння, що відповідає скороченому йонному: 1. 2Н + +S 2- → H 2 S 2. Zn 2+

+20Н - → Zn(OH) 2

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Женя.

Ответ:

1) H2SO4+ZnS=ZnSO4+H2S

2) Zn(NO3)2+2NaOH=Zn(OH)2+2NaNO3