Знайти масу осаду, що утворився, якщо з ВаCl2 реагує 400г 25%го розчину Н2SO4 .


Ответы на вопрос

Отвечает Lina Il.

Объяснение:

m(Н2SO4)=400г

w(Н2SO4)=25%

m(BaSO4)=?

m(Н2SO4)=mp-pa×w(Н2SO4)=400×0.25= 100г

Молярная масса  BaSO₄: 233г/моль

Молярная масса H2SO4: 98г/моль

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4↓ + 2HCL

100г Н2SO4                 Хг ВaSO4

98г/мольН2SO4      233г/мольВaSO4

х=237.7г сульфата бария