обчисліть, скільки молекул продисоціювало із 90 взятих молекул, якщо ступінь дисоціації електроліту

становить 65%​

Ответы на вопрос

Отвечает Левицкая Поля.

Відповідь:

n=90

α=65%=0,65

продисоціювало= 90*0,65=58,5 -(некоректна задача- не може продисоціювати 58,5 молекул  -дисоціює ціле число молекул)

Пояснення: