Визначити концентрацію розчину що утворений при змішуванні 200г 10% розчину і 300г 5% розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Даша.

Відповідь:

m(розчину)=200+300=500г

m1(солі)=200*10/100=20г

m2(солі)=300*5/100=15г

m0(солі)=m1+m2=20+15=35г

w=35*100/500=7%

Пояснення: