Відносна густина алкану за геліем становить 10.5 , Виведіть молекулярну формулу сполуки​


Ответы на вопрос

Отвечает Белышева Екатерина.

Дано:

Алкан CnH2n+2

D(He)= 10,5

__________________

M(CnH2n+2)= 10,5 × 4=42

CnH2n+2=42

12n+2n+2=42

14n=40

n=2,85≈3

C3H8