Де більше молекул:у 23г натрію чи 56г кальцій оксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Riskulov Danil.

Ответ:

6.02×10²³ = 6.02×10²³

Объяснение:

n(Na)=m/M=23/23=1моль

N(Na)=n×Na= 1×6.02×10²³= 6.02×10²³

n(СаО)=m/M=56/56=1моль

N(CaO)=n×Na= 1×6.02×10²³= 6.02×10²³