вивести молекулярну формулу вуглеводню, при спалюванні 2,24 л якого утворюється 4,48 л карбон(ІV)

оксиду (н.у.), а густина сполуки дорівнює 1.1607 г на см3

Ответы на вопрос

Отвечает Фоефанов Александр.

Ответ:

Объяснение:

2СxHy + (4x+y)/2 O2 --> (2x)CO2 + yH2O

2.24L-------------------------4.48L

2*22.4------------------------2x*22.4 X = 2

ТОГДА C2Hy 12*2+1*Y = 26 Y = 2

M (углеводород) = 1.1607*22.4 = 26