Обчисліть кількість речовини бензену, яку містить його 146,25 мл(густина - 0,8 г/мл)​


Ответы на вопрос

Отвечает Зархумар Рустам.

Объяснение:

Брутто-формула бензола С6Н6

Молекулярная масса 78г/моль

m(C6H6)=V×p=146.25×0.8=117г

n(C6H6)=m/M=117/78=1.5моль