у воді об'ємом 150 г розчинили натрій нітрат масою 34 г обчисліть масову частку солі в такому

розчині .якій кількості речовини відповідає така маса солі

Ответы на вопрос

Отвечает Королькова Дарья.

Ответ:

m(в) = 150 г;  

m(Na2SO4) = 50 г.  

 W-?

1. Знаходимо масу розчину:

m(розчину)=m(Na2SO4)+m(в)= 50 г + 150 г= 200 г.

2. Знаходимо масову частку речовини  за формулою:

W=(m(речовини)/m(розчину))*100%

W=(50 /200 )*100%=0,25*100%=25%