Відносна молекулярна маса кислоти складу НЕО3 становить 63. Визначте невідомий елемент, що входить

до складу кислоти, ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Камилла.

Ответ:

HeO3=63

4+48=64

H=1

HHeO3-HeO3=64-63=1

Відповідь: невідомий елемент H=1