Визначити масу калій сульфату кількістю речовини 2,25 моль +ДАНО!!


Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Настя.

Дано :

n(K₂SO₄) = 2,25 моль.

Найти :

m(K₂SO₄) = ?

Решение :

\tt n = \frac{m}{M} \to \boxed{\tt m = n*M} (M(K₂SO₄) = 2Aᵣ(K) + Aᵣ(S) + 4Aᵣ(O) = 2*39 + 32 + 4*16 = 78 + 32 + 64 = 174 г/моль).

m(K₂SO₄) = n(K₂SO₄)*M(K₂SO₄) = 2,25 моль*174 г/моль = 391,5 г.

Ответ :

391,5 г.