Відносна густина алкану за воднем становить - 22. Визначте формулу алкану. Який це алкан?


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Дано:

Алкан CnH2n+2

D(H2)=22

_________________

D(CnH2n+2)= 22× 2 = 44

CnH2n+2=44

12n+2n+2=44

14n=42

n=3

C3H8 бутан