Залізо масою 14г повністю прореагувало з киснем об’ємом 3,73л (н.у) з утворенням оксиду. Визначте

формулу оксиду, що утворився. 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

m(Fe)=14г

v(O2)=3,73л

FexOy-?

n(Fe)=14/56=0,25 моль

n(O2)=3,73/22,4=16,65 моль ---> Fe3 O2

Fe+O2=Fex Oy