СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО!!!!який обєм водню утворюється при розкладі 64 г метану,якщо метан

розкладається до утворення ацитилену СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Алеся.

Ответ:

Объяснение:

m=64г V-?

2Ch4 = C2h2+2h2

n=2моль n=2моль

М=16г/моль Vm=22.4мл/моль

Решение

n(ch4)=m/M=64/16=4моль

n(h2)=n(ch4)=4моль

m(h2)=n×Vm=22.4×4=89.6мл

Ответ: V(h2)=89.6мл