Обчисліть масову частку розчиненої речовини у розчині утвореному розчиненням 15 г солі в 85 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Скрябина Елизавета.

Объяснение:

15+85=100 г маса розчину

W=m р.р/m р-ну =15/100=0.15 або 15%