До складу речовини входять гідроген 1.25% фосфор 38.75% та оксиген знайдіть хімічну формулу речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Бородушкин Ваня.
Відповідь:HРО3
Пояснення:
W(O)=100-(1,25+38,75)=60
Н:Р:О=1,25/1:38,75/31:60:16=1,25:1,25:3,75=1:1:3
НРО3