визначте обєм вкглекислого газу та масу води ,які утворюються при спалювані пропену масою 20 л пж

срочно нужно !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамицевич Настя.

Ответ:

32л; 51.4г

Объяснение:

m(C3H6) =20г

V(CO2) -?

Розвязок

20г. xл. yг.

2C3H6 + 9O2 → 6CO2 + 6H2O

2×42г/моль. 6×22.4л/моль. 6×18г/моль

x=20×6×22.4/2×42=32 л— V(CO2)

y=20×6×18/2×42=51.4 г