(СРОЧНО ПОМОГИТЕ) Яка кількість йонів Cl утвориться у разі повної диссоциациюії 2,4 моль

Ферум(ІІІ) хлориду?

Ответы на вопрос

Отвечает Лемак Мар'яна.

Відповідь:

FeCI3→Fe³⁺+3CI⁻

n(FeCI3):n(CI⁻)=1:3

n(CI⁻))=2,4*3=7,2моль

N(CI⁻))=7,2*6,O2*10²³=43,34*10моль⁻¹

Пояснення: