Визначіть формулу алкену, відносна густина якого за Гелієм = 21


Ответы на вопрос

Отвечает Bett Ellyza.

Відповідь:

M(CnH2n)=21*4=84

Cn+H2n=84

12n+2n=84

14n=84

n=84/14=6

C6H12-гексен

Пояснення: