Скільки молекулів та атомів у 4,8г O³​


Ответы на вопрос

Отвечает Сайкин Константин.

Ответ:

6*10²²

Объяснение:

n = m/M

M=16*3=48

n(O3)=4,8/48 = 0,1 моль

N(O3) = n(O3) * N(A) = 0,1 * 6*10²³ = 6*10²²