Задача.Вивести формулу вуглеводню, якщо масова частка карбону втньому становить 85,7% а гідрогену

14,3% .Відносна молекулярна маса сполуки дорввнюе 56

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Сергей.

Ответ:

Дано:

ω(С) = 85,7%

ω(Н) = 14,3%

D(H2) = 14

Найти:

СхНу-?

M(CxHy) = 14 * 2 г/моль = 28 г/моль

m(C) = 28 г*0,857 = 24 г

n(C) = m/M = 24 г/12 г/моль = 2 моль

m(H) = 28 г*0,143 = 4 г

n(H) = 4 г/1 г/моль = 4 моль

Формула С2Н4 или Н2С=СН2 - етен, або етілен

Відповідь: С2Н4