Обчисліть масову частку елементів сполуки,що міститься і у яєчній шкаралупі,і у перлах.

Підсказка:вона складається з 1 атома елемента,що входить до складу кісток; 1 атома елемента,що входить до складу всіх органічних речовин; 3 атомів елемента,що є найпоширенішиим на Землі. Будь ласка,дуже терміново)

Ответы на вопрос

Отвечает Буланова Элина.

Відповідь:

Обчисліть масову частку елементів сполуки,що міститься і у яєчній шкаралупі,і у перлах.

СПОЛУКА СаСО3

М(СаСО3)=100

w(Ca)=40*100/100=40%

w(C)=12*100/100=12%

w(O)=48*100/100=48%

Пояснення: