1.Позначте кількість речовини (моль), яка відповідає азоту N2 масою 14г А.0,1 Б.30 В.48 Г.інша

відповідь2.Укажіть масу (г) метану CH4 кількість речовини 3 мольА.16 Б.30 В.2 Г.інша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябова Александра.

Ответ:

1) Г 2) Г

Объяснение:

1)n=m/M; n(N2)=14/(2×14)=0.5 моль. Отже відповідь Г.

2)n=m/M; M метану=16; m(CH4)=3×16=48. Відповідь—Г.

Отвечает Решетникова Диана.

Ответ:

1.г

2.г

Объяснение:

1.n(N2)=m/M

M(N2)=2×7=14г/моль

n(N2)=14/14=1моль

2.n(CH4)=3 моль

M(СН4)=12+1×4=16г/моль

m(CH4)=n(CH4)×M(CH4)=3×16=48г