Складіть хімічну формулу сполуки Мангану (VII) з Оксигеном. Обчисліть відносну молекулярну масу

сполуки. ДАЮ 100 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

Mn2+O=Mn2O7

Объяснение:

До відносно молекулярної маски

Mr(Mn2O7) = 2Ar(Mn)+7Ar(O) = 2*55+7*16= 222

Отвечает Корнилова Оксана.
Mg2O7
Mr(Mg2O7)=Ar(Mg)•2+Ar(O)•7=55•2+16•7=110+112=222