Сполука містить 6,33% Гідрогену, 15,19% Карбону, 60,76% Оксигену і ще один елемент, число атомів

якого дорівнює числу атомів Карбону. Молярна маса сполуки 79г/моль. Полное решение пожайлуста

Ответы на вопрос

Отвечает Серебров Вадим.

Відповідь:

w(H)=6,33%=0,0633

w(C)=15,,19=0,1519

w(O)=60,76=0,6076

w(X)=100-(6,33+15,19+60,76)=17,72=0,1772

M()=79г/моль

N(C)=79*0,1519/12=1

N(H)=79*0,0633/1=5

N(O)=79*0,6076/16=3

M(X)=79*0,1772=14

X-N нітроген

 молекулярна формула сполуки CH5ON

Пояснення: