Обчисліть відносні молекулярні маси речовин за їхніми формуламиP4O2I2H2​


Ответы на вопрос

Отвечает Душеба Захар.
  • \sf \underline{M_r(P_4)} = 4A_r(P) = 4*31 = \underline{124}.
  • \sf \underline{M_r(O_2)} = 2A_r(O) = 2*16 = \underline{32}.
  • \sf \underline{M_r(I_2)} = 2A_r(I) = 2*127 = \underline{254}.
  • \sf \underline{M_r(H_2)} = 2A_r(H) = 2*1 = \underline{2}.