СРОЧНО. Електронна конфігурація атома елемента 1s²2s²2p⁶3s²3p⁵. Обчисліть молярну масу його вищого

оксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зернова Ксения.

Ответ:

1s²2s²2p⁶3s²3p⁵ - Cl - Cl2O7 - Оксид хлора(VII) - Высший оксид хлора.

Mr[Cl2O7] = Ar[Cl] * 2 + Ar[O] * 7 = 35 * 2 + 16 * 7 = 183

ω (Cl) = 71 : 183 * 100 = 39 %

ω (O) = 112 : 183 * 100 = 61 %

Объяснение: