!!!!!Склади формулу газу, молекула якого містить атоми Карбону й Гідрогену. Відносна гус- тина

цього газу за воднем дорівнює 8!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Поліщук Віка.

Ответ:

CH₄

Объяснение:

d(CxHy/H₂)=M(CxHy)/M(H₂), откуда

M(CxHy)=d(CxHy/H₂)*M(H₂)=8*2=16

M(CxHy)=12*x+1*y=16, очевидно, что х=1 (если больше, то получим число больше 16), тогда у=4

Получаем формулу CH₄ - это метан